Portal Fabryka Klienta – ciekawostki

Cześć!

fabryka-klienta-mgNazywam się Mateusz Gwóźdź, specjalizuję się w tworzeniu funkcjonalnych stron internetowych oraz w reklamie internetowej. Fakt, że trafiłeś właśnie tutaj i w tej chwili czytasz ten tekst, świadczy o tym, że potrzebujesz speca od e-marketingu, ja natomiast dobrze wykonuję swoją pracę. Teraz pozostaje już tylko wykonać ten pierwszy krok.

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu – nasza współpraca będzie strzałem w dziesiątkę:  wspomoże sprzedaż twoich produktów i usług, ociepli wizerunek oraz poprawi widoczność w Internecie. Odezwij się również, jeśli masz dość bezdusznych agencji operujących fachowym słownictwem marketingowym a nie dających oczekiwanych rezultatów. Tutaj będziesz pozytywnie zdziwiony.

To, co mogę zaproponować, to funkcjonalne strony internetowe technicznie i wizualnie zgodne z najnowszymi trendami oraz kompatybilne z urządzeniami mobilnymi, efektywne pozycjonowanie podnoszące pozycję strony w wyszukiwarkach oraz szeroko pojęte działania reklamowe dostosowane do specyfiki branży, w której działasz. Poprawię Twoje wyniki zarówno w odniesieniu do stron internetowych jak i kanałów social media, co przełoży się na konkretne zyski firmy!

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, rzetelnie analizuję konkurencję i proponuję działania, które będą w danym przypadku będą optymalne (wycena jest bezpłatna). Henderson Stuart stwierdził kiedyś, że „Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy”. W pełni podpisuję się pod tym.