Portal Fabryka Klienta – ciekawostki

Pozycjonowanie strony Twojej firmy!

Napisz, aby otrzymać bezpłatną ofertę dla swojej firmy. To nic nie kosztuje! 

Pozycjonowanie to kompleksowe zabiegi podnoszące ocenę strony internetowej w wyszukiwarce Google. Codziennie wiele milionów osób przeszukuje Internet właśnie za pomocą wyszukiwarki, w celu uzyskania informacji o produktach i usługach. Warto wykorzystać to narzędzie do pozyskania klientów i zwiększenia zysków.


Dlaczego pozycja jest tak ważna? Jak pokazują badania pierwsze pięć stron w wyszukiwarce zgarnia, aż 88% kliknięć. Jeśli strona Twojej firmy jest dalej niż na pierwszej stronie, to nie jest dochodowa, a zyski powiększa konkurencja! Jako doświadczony analityk SEO zajmę się poprawą Twojej strony lub sklepu, a Ty w tani i efektywny sposób zdobędziesz zainteresowanych klientów.


Jaka jest cena pozycjonowania? Ceny zaczynają się już od 99 zł za cały miesiąc. Czy warto spróbować za nawet 400% zwiększonej liczy klientów! Skontaktuj się przez formularz(Kontakt), bezpłatnie przygotuję ofertę dla Ciebie! Dodatkowo otrzymasz informację o kilku firmach i skutecznych efektach moich działań.

pozycjonowanie stron, Kalisz

Autor – Fabryka Klienta

Cześć, nazywam się Mateusz Gwóźdź. Od kilku lat analizuję liczne dane wpływające na pozycję stron w wyszukiwarce Google oraz tworzę przemyślane kampanie AdWords i Facebook. Studiowałem na Politechnice Poznańskiej, Wydział Informatyki. Prowadzę firmę Sigma-Art z zakresu reklamy w Internecie, jednak nie robię tego masowo.  Zapewniam kompleksową ofertę: strony www,  sklepy internetowe, pozycjonowanie w Google, skuteczne kampanie Facebook Ads i Google AdWords.

Pomysł i zakres witryny.

Strona powstała przede wszystkim, aby uświadomić przedsiębiorców o wartości reklamy w Internecie. Bardzo często spotykam wśród moich klientów, brak wiedzy z zakresu promowania strony na Facebook i Google. Pojęcia typu Google Analytics, remarketing, to już czarna magia. Internet jest najtańszą i bardzo skuteczną formą reklamy, jeśli zdefiniujemy odpowiednią grupę odbiorców.

Dla kogo jest ta strona?

Na stronie znajdziesz objaśnienie i porady na temat pozycjonowania stron, płatnych kampanii Google AdWord, Facebook oraz analizy zachowania klientów Google Analytics. Nie jest to jednak kurs! Skupiam się na ważnych aspektach reklamy i dzielę własnym doświadczeniem.

Fabryka Klienta